| DidiChanx3 a întrebat:

Funda repede! vreau cat mai multe stsuri care sa rimeze mersi :*

Răspuns Câştigător
| xAnDrAx a răspuns:

*-Buna...sper ca iti plactongue
• Ma urastiii? ♥ Problema ta!

• Ma respecti? ♥ Si eu pe tine!

• Ma copiezi? ♥ Nu`mi ajungi nici pana la degetu` mic de la picior!

• Ma invidiezi? ♥ Ai de ce!

• Ma barfesti? ♥ Bravo. N`ai de cat!

• Un sfat! ♥ Nu te lua de viata mea!

• Regretzi ca m`ai cunoscut? ♥ Mi se rupeeee!

• Ma iubesti? ♥ Ce bine! Si eu pe tine!

• te-am amagit? ♥ N`a fost cu intentie!

• te-am insultat? ♥ Foarte bine! Meritai!

• te-am jignit cand nu era cazu`? ♥ Iarta`ma!

• Indrazneata? ♥ Daca tu esti pampalau!

• Incapatanata? ♥ Pana peste masura!

• Ce fac cu viata mea? ♥ Nu`i problema ta!

• Ai zis ce`ai vrut? ♥ O sa asculti si ce nu vrei!

• K sa te multumesc? ♥ N`o sa ma schimb!

• Rea? ♥ Cu cine merita!

• ti-am zis ca te iubesc? ♥ Am fost sincera!

• Bunu` meu simt? ♥ Depinde de al tau!

• Sincera? ♥ Da, orikt de dur ar fi adevaru`!

• Geloasa? ♥ Da, chiar daca nu`mi dai motive!

• Te urasc? ♥ mi-ai dat motive!

• Impunatoare? ♥ Ptr ca stiu ce vreau!

• Originala? ♥ Mereu!

• Devotata? ♥ Ptr ca stiu sa`mi mentin prieteni!

• Copiata? ♥ De fiecare data!

• Tupeista? ♥ Ptr ca trebuie` sa fiu mereu deasupra ta!

• Vrei sa`mi devi prieten? ♥ Demonstreaza ca meriti!

• Indiferenta? ♥ Daca nu ma interesezi!

• Parshiva? ♥ Datorita unoraaa` dintre voi!

• Te deranjez? ♥ Iarta`ma, dar chiar nu`mi pasa
☺♥Incerci sa ma schimbi? Nici o sansawinking
☺♥Te legi de viata mea? Inseamna ca nu ai viatawinking
☺♥te-am jignit? te-am lovit? Meritaiwinking
☺♥M`ai mintzit? Proasta mishcarewinking
☺♥Sa risc? Tot timpul :X
☺♥Sa iubesc? Incercwinking
☺♥Sa sufar? Nu prea cred
☺♥Sa`l inshel? Pe el niciodatawinking:X:X
☺♥Iti pare rau? Prea tarziuwinking
☺♥Barfele voastre? oh go on... Nu ma afecteaza cu nimicwinking
☺♥Vorbe? Doar faptewinking
☺♥Prejudecatzi? Niciodatawinking
☺♥Ma critici?winking... Ok, eu imi traiesc viata oh go onhee hee
☺♥Fantezii? Doar realitatewinking
☺♥Prea mica? Nu, doar voi sunteti prea mari :X
☺♥Eleganta? Niciodata, doar copiatawinking
☺♥Sa iert? Tot timpulwinking
☺♥Sa uit? Niciodatawinking
☺♥Sa`mi iei ce`i al meu? :O... Ce`a mai proasta miscarewinking
☺♥Sa gresesc? Tot timpu`winking
☺♥Sa ma indrept? De multe oriwinking
☺♥Ma acceptzi asa cu sunt? N`o sa regreti :X

2 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Heyhappyfii atenta aici:
chestia haioasa la acest status este ca in momentul in care realizezi ca acest text e fara sens,e prea tarziu pentru ca te-ai oprit deja din citithappy

hai sa dam mana cu mana,cei cu 4 la romana,si cu 2 la geografie,da-o dreq de chimie.Hai sa copiem vecine,vino-ncoace langa mine>Da fitzuica la un loc,amandoi s-avem noroc.Unde-i unul nu-i putere,la suflat si copiere

vroiam sa stii cat de mult inseamna prietenia ta pentru mine:plangi tu,plang si eu,razi tu ,rad si eu;te arunci tu de la o fereastra,rad si-ti fac cu manatongue

pizza emo,avantaj:se taie singuratongue

ca sa intelegi ca esti prost trebuie sa-ti mearga mintea cat de cat

e greu sa nu faci nimichappynu stii niciodata cand terminitongue

pentru mentalitate de rahat:crezi ca daca esti bogat,cand te caci miroase-a liliac?

prea multi prosti pentru o tara asa mica

nu-mi mai dati sfaturi,ma descurc destul de bine in a gresi si singura

nu-mi stricati proasta dispozitie

sfaturi pot sa dau,dar minte nutongue

intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa deschida gura

nu face azi ce poti lasa pe maine

cand doi se cearta al treilea e martor

cum iti asterni,cum vine altul si se culca in locul tau

cine se scoala de dimineata,se uita la ceilalti cum dorm

mai invata si din greselile altora ca nu apuci tu sa le faci pe toate

horoscopul de azi:lucru-stelele iti zambesc(semn bun),Bani-stelele iti zambesc;Iubire-stelele inca rad

cei mai bun magicieni sunt barbatii
f*t si dispar

doamne,fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti

oglinzile nu pot vorbi da ce noroc pe tine ca nu pot rade

in momentele dificile ale vietii,trebuie sa ridici capul,sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare:acum chiar ca-s in rahat pana in gathappy

| Dianamuffinus a răspuns:

Te detesti. O vezi cum pleaca cu ochii goi. Tu prea mandru sa o opresti. Crezand ca vine inapoi.
Si sunt constienta ca nu iti face bine, dar orgoliul meu e mai presus de iubire!
Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa, Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa.
Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul "lipsa de sentimente"
cuminte? timida? aparentele inseala! inainte sa ma descrii. vezi sa nu faci vreo greseala.winking