| PiNkIiiIiIiEeeEeEe a întrebat:

Vreau ceva stsuri desp mooo0arte, mersi funda

5 răspunsuri:
| alexro93 a răspuns:

Tu esti dilie(u)
?

| PiNkIiiIiIiEeeEeEe explică (pentru alexro93):

Cce? dc?

| alexro93 a răspuns (pentru PiNkIiiIiIiEeeEeEe):

La ce sa te gandesti la moarte, cand ai o viata intreaga inaintewinking?

| PiNkIiiIiIiEeeEeEe explică (pentru alexro93):

Da ii o viata d cct

| addyyytzu a răspuns:

Ma gandesc la ce a fost si nu inteleg de ce, privesc la cum sunt si nu inteleg cum, ma uit in viitor si vad cum as vrea sa fiu… doar ma uit… Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…

As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…