| MarinushC a întrebat:

[Funda] Salut. Vreau si eu un site pe care sa gasesc absolut toate modelele de masini din fiecare an de fabricatie ( si optional. daca exista si date tehnice; motor etc. )

Multumesc

Site-ul nu vreau sa fie unul gen autovot.ro etc. ( aici se vand-cumpara masini ) sau www.bmw.ro, www.audi.ro ( aici sunt doar ultimile modele aparute ).

Răspuns Câştigător
| Knightwalker a răspuns:

Poti incerca autovit acolo selectezi anul, modelul, .....si multe altele si sunt si de vanzare.