| LastKiss a întrebat:

Funda! spuneti-mi si mie niste trucuri cu carti explicate. Cele mai multe vor primi funda!

1 răspuns:
| SugarLips a răspuns:

Pai ai nevoie sa alegi toate cartile de trefla de inima neagra si de inima rosie,vezi ca la aceste carti atunci cand le intorci in jos (nu cu spatele)sa se vada diferenta,dupa le asezi pe toate cu,, capu" in sus iar dupa ii spui sa traga o carte dupa ce a tras-o ii distragi atentia ca tu sa poti sa intorci pachetul cu fundul in sus ii spui ceva de genul,, Uita-te bine la carte ai retinut-o?" asta ca sa-i distragi atentia iar dupa ii spui sa bage cartea in pachet ori unde vrea el/ea.Deci cartea lui/ei va fi singura carte intoarsa corect(cu capul in sus) restul vor fi cu capul in jos astfel ii ve-i spune ca poti sa-i gasesti cartea.Te uiti prin pachet iar o singura carte va fi intoarsa diferit fata de celalalte aceea va fi cartea ei/lui.Dar la inceput sa ai grija sa le pui bine ca altfel la sfarsit s-ar putea sa fie mai multe diferite.Si mai ai grija ca atunci cand tine cartea in mana sa nu o intoarca caci iti va strica planul.winkingMult noroc si sa nu-ti dezvalui trucurile magicewinking