| DeeaDlk a întrebat:

[funda]Urmariti "Pariu cu vata"? Ce personaj va place si de >ce?: love struck

8 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Mare pupaceala aicea, se supara cineva daca ma bag si eu? big grin

R.Q: Ioana happy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da ma uit...imi plac mai multe personaje,Andrei,Tănţica,Gica-de aste doi imi place ff mult pentru ca sunt amuzanti,Cristi, Anca, Ioana si cam atat ...Nu pot alege unul singur pentru ca totii sunt super, mega, ultra talentati!laughing

| Mălinuşaaa a răspuns:

Dabig grin Si il adooor pe Cristi laughing e dragut happy nujt de ce imi placehee hee Dar tie? big grin Te pup kiss

| Mălinuşaaa a răspuns:

Marea pupăceala smug

| Mălinuşaaa a răspuns:

N`ai de gând să dai şi tu fundiţă?big grin Nu, neaparat mie happy

| DeeaDlk explică:

Mie imi sunt dragii Anca si Cristilove struck big grin

| dacy97 a răspuns:

DA e super il ador pe andrei pentru ca e asa de dulce si romantic si imi place cand devine gelos e adorabil tie de ce personaj iti placehappybig grin

| Roberta99 a răspuns:

Ioana,Cristi,Andrei,Saraa.