| magiclove a întrebat:

FUNDA+VOT! Este o diferenta de aproape 7 ani intre mine si fratele meu si nu putem sta intr-o camere 1 minut pentru ca ne certam.Mereu are ceva de zis despre mine. Vreau sa fim o familie unita dar cum?

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Lasa si tu putin de la tine,spune-i ca nu iti place cand va certati,arata-i tu ca incerci sa faci in asa fel incat sa va intelegeti,si nu are cum sa nu lase de la el,ca doar nu e capcaun, isi da si el seama ca tu chiar frei sa fiti frate si sora! oricum, certuri exista mereu...si eu ma cert cu fratele mei mai mic, e diferenta de 9 ani intre noi, insa in rest ii iau apararea si tin la el foarte mult.

3 răspunsuri:
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Ai putea incerca sai aflii din calitati si sa vedeti ce aveti in comun apoi puteti practica unele sporturi impreuna dupa 1 2 saptamani o as va apropiati ffff mult

| Geo_6329 a răspuns:

Si eu am frate.e cu 4 ani mai mare ca mine.cand eram mai mici la fel era si la mine.dar am incercat sa-i fac pe plac, observand asta.la fel a facut si el.acum ne intelegem foarte bine.Iesim impreuna cu.el cu iubita lui eu cu iubitul meu.big grin e super ok.Pot sa zic ca suntem f buni prieteni.:d Zic eu.sa lasi putin de la tine.ca e mai mare si na...ii place sa fie sefu laughing. apoi o sa vezi ca si el se va schimba daca tu nu` il mai intarati.SUCCES:*

| DarkVampire_6349 a răspuns:

Poti incerca sa lasi tu de la tine.Cand spune ceva despre tine nu mai pune la suflet. Sper ca te-am ajutat.Pwp