| antonio30 a întrebat:

Funda+vot! Sal TPU! Vreau sa creez un vlog ca al tequilei si am nevoie de niște sfaturi si niște like-uri la pagina de facebook... Si niște idei pentru nume!
Funda+vot!

3 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Sunt deja suficiente vloguri inutile în ţara asta. De ce ai vrea să-ţi mai faci şi tu unul? Oricum toţi abordaţi aceleaşi subiecte. Tot ce faceţi este să vorbiţi mult şi fără sens.

| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

Cu numarul de like-uri te pot ajuta eu foarte mult, ma ocp cu asa ceva, iar cu pagina de asemenea, doar ca depinde ce specific vrei sa aiba pagina ta.Da mi cerere aici https://www.facebook.com/alin.chiritescu si o sa vb si o sa te ajut :) Funda pls

| antonio30 explică (pentru Aly_Allyn_1994):

Nu vreau sa am multe like-uri si sa nu intereseze pe nimeni ce postez pe vlog... Like-uri pot aduce si eu...