| Elena_4706 a întrebat:

Funda + Vot

Salut. Vreau si eu sa descarc pozele de pe telefon pe laptop si nu merge... stiu ca trebuie instalat cevabig grin... dar cesad? Si de unde fac rost.thinking
Am telefon Samsung j700.

Dau >fundabig grin:

5 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Saluut elena:* nu ma intereseaza telefonullaughing ma intereseaza ce laptop ai? ai blutooth la laptop?

| Elena_4706 explică:

@ pufulete17... nu am blutooth la laptop. oh go on

| b4g4b0ndu a răspuns:

Cablu de date, si dai la stocare date. e cel mai simlu asa, daca nicia sa nu merge at downloadezi sync Samsung j700. bafta

| MaRiiH a răspuns:

Iati cablu de data mai simplu si eficient copiezi din telefon in leptop.bafta Funda?