| alexutza222 a întrebat:

(funda+vot)te poti spovedi la o maincuta?
inainte de spovedanie ce trebuie sa faci? sa tii post,... in ce zi trebuie sa te spovedesti, in ce zi te impartasesti, ziceti-mi si nie, plz

Răspuns Câştigător
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pai trebuie sa tii post cel putin o saptamana.iar apoi sa te spovedesi si impartasesti.la un preot nu la o maicuta.preferabil daca tii post sa te duci sambata sa te spovedesti si impartasesti.
Sper ca ti-am fost de ajutor:*

1 răspuns:
| Mrkta007 a răspuns:

NU cred ca la o maicuta dar inainte de spovedanie trebuie sa ti post in ziua Cruci, saptamana mare DUpa Flori, te imparatasesti happy