| Alina40 a întrebat:

Funda! Vreau sa fiu daca este normal sa-ti intarzie ciclul mentrual dupa ce ai ajut contacte sexuale protejate si unu neprotejat ( in care nu a fost erectie). pentru ca luna trecuta a venit pe 4 setembrie, iar in lunile trecute se decala cu 4 zile in urma de luna precedenta. iar in aceasta luna, Septembrie, este 4 sept si ciclul n ua aparut.

Răspuns Câştigător
| Nicolletaaa a răspuns:

Ciclul nu vine mereu la timp.
Menstruatia e diferita dupa persoana.
Poate sa iti intarzie, e ceva normal.
Dar tu ai spus ca ai avut o relatie sexuala (protejata) iar una (neprotejata).

2.solutii :
1: Sa astepti pana iti vine ciclul.
2.Sa iti iei un test de sarcina...
Bafta:*