| RamonaPgstai a întrebat:

Fundalove struck cine imi zie daca pot pune pe un fisier sau o poza o parola care sa o stiu doar eu fara ca sa o vada alta persoana poza sau ma rog fisieru` urgent funditalove struck

Răspuns Câştigător
| DrinkMySoul a răspuns:

Nu poti pune parola la fisier, doar la calculator. Dar poti face 2 conturi la pc ex: administrator=poti doar tu sa le vezi, si un cont (optiunea 2la user account) unde utilizatorul poate sa foloseasca programele, etc, dar sa nu aiba voie la fisiere.