| XXX_4944 a întrebat:

FUNDAlove struckBuna!:* Vreau si eu niste sugestii de compuneri in engleza pentru olimpiada clasa a 7a big grin. Nu conteaza tema as vrea doar niste sugestii si niste idei. mersi mult

3 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Pff... Poti sa faci despre primavara, aminalul de casa etc. Dac.as fi in locul tau as scrie despre ceea ce ma pasioneaza pe mine. NoROCK!

| edydotmail a răspuns:

La olimpiada ti se va da o tema, cel mai probabil inspirata de la o fotografie. Stiu asta din experienta.
Ca idei, ai putea sa scrii despre natura, sa faci compuneri SF sau orice iti trece prin minte!

Succes la etapa urmatoare!

| georgycutzza17 a răspuns:

Eu am 10 ani asa ca nu stiu multa engleza avand in vedere ca la 4 ani m-am apucat de ea... poti sa zici despre engleza adica cat de grea sau usoara e cat de mult iti palce...chestii de astea