| yoyo_7345 a întrebat:

FUNDAlove struckcare imi zice cel mai traznit cadou de majorat?

Răspuns Câştigător
| dreamout a răspuns:

Paioh go on
i-am facut unei prietene un vibrator infasurat in muuuuulte ziare si reviste.si bineinteles ultimul ambalaj(cel care se vedea) a fost o hartie roz cu bebelushipuppy dog eyes
unui baiat i-am facut cadou un tractoras, un paket de prezervative, o pereche de tanga blushing rosii si un biberon cu vin in elrolling on the floor

a da.si fratelui meu i-am cumparat un tricou de firmablushing si i-am scris pe el fel de fel de nebuniilaughing)))

si am pus si bani in plic la toti de mai sus...adica nu chiar plic. a fost un paket de tigari golhee hee
rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Dya_2611 a răspuns:

Un inel sau un lantic in folie de always si in cutiuta de carefree.

Asta a primit si varamea la majorat si i-a placut ffff mult

| MissKatherine a răspuns:

Poii... o jucarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un penis din plastic... laughing)