| Ioana_6463 a întrebat:

Fundaa:*sper sa aveti rabdare cu mine.tocmai ce am revenit la fostul meu pe care l`am ranit(y), dupa ce m`am despartit de x care ma facuse sa ma despart de y pentru a fi cu el. x m`a ranit foarte tare, mi-a spus ca "tine la mine si nu vrea sa ma raneasca si de aia ar trebui sa ne despartim". cum sa fac sa-l uit si cum sa ma comport cu el tinand cont ca o sa-l vad in fiecare zi a liceu? deja am inceput sa-l scot din viata mea dandu`i ignore, eliminand orice mi-ar aduce aminte de el.va rog ajutati`ma :*

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Il saluti daca vrei...sau daca nu pur si simplu nu il mai bagi in seama DELOC, iar cand vbeste cineva de el, schimba subiectul imediat! Bafta! :*

| Pity_1922 a răspuns:

O iubire se uita prin alta.