| iulianbalan a întrebat:

as vrea sa stiu parerea voastra despre niste persoane, in cazul meu, am fost cu o fata 4 luni de zile, ne-am impartasit sentimentele am vorbit cu ea de fostul si ea mi-a spus ca nu mai simte nimic pentru el si ajung la sfarsitul lunii a 4-a spunandu-mi ca ea nu mai simte nimic pentru mine ca s-a terminat, dar de fapt dupa 2 zile ea s-a impacat cu fostul, dupa asta dupa cateva zile sunt cu o alta persoana care tocmai s-a despartit, aceeasi situatie, ca se teme sa nu ma raneasca si de fapt dupa 2 saptamani ea s-a reintors la fostul, ce parere aveti despre persoanele astea care spun ca vor o relatie si pana la urma tot ele lasa ca sa se intoarca la cel care le-a ranit...

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Parerea mea este sa nu mai te cuplezi cu fete care eu iesit de curand dintr-o relatie. Depinde motivele pentru care s-au certat, unele fete se intorc la fostul pentru ca si-au dat seama ca pe el il iubesc cu adevarat si timpul acela de pauza le-a facut sa isi dea seama de asta. Unii oameni sunt nesigur pe ce simt si din pacate ii ranesc pe altii prin nesiguranta lor. Fetele de genul acela s-au mintit in primul rand pe ele ca te iubesc, si in al doilea rand pe tine. Cum am zis, cand cunosti o fata, nu te mai atunca cu capul inainte, fii calculat, si repet cauta o fata care nu a iesit de curand dintr-o relatie.Astea care se despart de iubitul lor si vor o relatie rapid este pentru ca nu vor sa ramane singure * ceea ce e o totala prostie dupa mine) Decat sa ranesti un om mai bine suferi o perioada, pui cap la cap lucrurile, te vindeci si numai atunci cand esti pregatit sa investesti intr-o noua relatie, atunci poti sa incerci. Asa, mi se pare ca te minti si pe tine si mai ranesti si persoane asa, aiurea. Bafta!

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Sunt niște cu**e, nu mai umbla cu așa ceva happy