| Enigmă a întrebat:

Fundaa`love struck pentru niste statusuri de `ai vrea tu`. kiss repet. Fundoiii`love struck pentru cele mai multe sau cele mai interesante.

3 răspunsuri:
| DenyAmphetamine a răspuns:

Te-am placut dar n`ai stiut sa ma pretuiesti la timpul portivit acum regreta, eu nu te voi astepta
Sunt FIERBINTE! K` mia explodat motoru
vrei ceva? buzz si vin
baiatul care se respecta...are langa el o bruneta/blonda depinde de ce esti
Ea zice el face s`o plimbe s`o imbrace
Ce fata de impins vagoane ai laughing
love struck de ce sa mint ca te plac bine, te plac dar ce rost are sa stii cand te-am vazut cu alta

Răspuns utilizator avertizat
| NicoleTheEnd a răspuns:

I love you
I kiss you
I miss you
Ai vrea tu :*