| Dede_8362 a întrebat:

Fundaaa! Buna TPU, stiu ca o sa para o intrebare cam ciudata dar...thinking exista vre'o modalitate de'a amana un an scoalar? adica pur si simplu sa nu il mai faci...Astepta raspuns!

Răspuns Câştigător
| Icecream15 a răspuns:

DA... Dar trebuie sa faci o anumita cerere cu unul din parinti...(cel putin asa stiu eu big grin)

1 răspuns:
| maturik a răspuns:

Normal ca il poti amana dar trebuie sa depui o cerere si sa ai un motiv bine intemeiat casa tise aprobe. si il poti continu anul viitor adica o sa ramai cu nu an in urma. dar mai bine nul amana ca e aiurea de recuperat si o sa iti pierzi si colegi