| mikutzatha a întrebat:

FUNDAAAA! :*
Buna! Am o prietena love struck care a fost in clasa cu mine si care inplineste 15 ani, iar luna aceasta este ziua ei si as vrea sa i fac un cadou mai special dar nu mi vine nici o idee.Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| MikiiD a răspuns:

Pai,sunt multe variante: (L)
1. Cercei sau alt tip de bijuterie.
2.Bratari identice(una tie una ei)
3.Un ursulet mare de care sa agati o hartie pe care sa scrii:La Multi ani-sau ceva de genul.
4.De ziua ei, sa mergi la ea acasa si sub fereastra ei(daca traieste la bloc) sa scrii mare pe asfalt cu creta:Happy B-Daybig grin
5. Poti sa faci un colaj mare cu poze cu ea sau cu voi doua.
La punctele 3-5 ai putea sa atasesi un tip de bijuteri, care vrei tu.Sau o geanta, sau in cel mai rau caz poti sa-i pui intr-un plic niste bani.
Sper ca te-am ajutat:X
Bafta!
Funda te rog?

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Sunt o gramada de variante, dar tu trebuie sa fi originala! Cel mai frumos cadou este unul facut de tine.De exemplu, poti sa-i creezi un colaj cu poze cu voi 2, o cutiuta din carton colorat(facuta de tine, se intelege)cu un biletel pe care scrie : La multi ani! si inauntru poti pune un lantisor frumos sau un inel etc.
Dar daca nu esti foarte creeativa, poti sa ii cumperi ceva! Daca-i place sa citeasca, cumpara-i o carte.Sau daca e la moda si de'astea,ia-i niste haine,dar nu trebuie sa cheltui o avere pe ele. Cel mai simpatic cadou ar fi un ursulet de plus(catelus, pisica, orice animal ii place) si poti sa-i adaugi o hartiuta pe care sa scrie,, Happy-b day!" sau,, La multi ani!" cum a zis MikiiD.
Sper ca te-am ajutat!
Fundita?

| andrei04cojocaru a răspuns:

Eu zic un inel sau cercei happy