| Allyd a întrebat:

Fundaalove struck!

Azi mi-am cumparat o cartela : 1500 min in retea + 1500 sms`uri in retea, 75 min nat+int si 75 sms in alta retea. Cadou am internetul gratuit pe o luna. unde dau sa il activez? Pe "carcasa" de la cartela scrie Orange PrePay.

Va rog ajutati`ma puppy dog eyes!

1 răspuns:
| ShNySnYGer a răspuns:

Da la *100# si gasesti u pe acolo optiuni sa uextra optiuni etc.Pana ai gasit este un punct in care te pune sa alegi nu stiu ce si it ida o optiune de 1 luna gratis.Te pune sa dai accept si primesti un mesaj de confugurare, primesti mesajul, il deschizi si arata automat salveaza si anuleaza.dai save si poate se incarca ceva si dupa resetezi telefonul.Bafta
!