| mADA_1383 a întrebat:

Fundita! Am o prietena care este foarte timida si de fiecare data cand ii fac cunostiinta cu cineva ea nu scoate nici un sunet (doar rade la glume)... Ea doar e o fata ft frumusica si nu inteleg de ce e asa de timida (cu mine e foarte sociabila si amuzanta) ...Si deoarece e foarte timida nu are foarte multi prieteni. Ce pot face sa o ajut? crying

Răspuns Câştigător
| 1112 a răspuns:

Pai discuta cu ea si zi ca nu are de ce sa ii fie rusine.

dar nu poti schimba genurile oamenilorhappy

asa a facut`o Dumnezeu si nu o poti schimba dar totusi o poti convinge sa nu mai fie asa timida...winking

fundabig grin?

1 răspuns:
| dori a răspuns:

Hmmm e greu tot timpul trebuie sa o bagi in seama si sa vb cu ea tot timpul sa o lasi sa aleaga laughing