| Beweird a întrebat:

Fundita! buna! daca imi shterg de tot antivirusu si il teinstalez din nou pateshte ceva(eu am un virus si de aia vreau sa il pun din nou ca nu mi se mai dechide) si daca nu merge daca am doua antivirusuri risc ca cele doua sa nu se""inteleaga""si sa nu mai functioneze niciunu va rog frumos simt ca morlaughing fundita

Răspuns Câştigător
| EvolutionDeejay a răspuns:

Dap
deci 2 anitvirusuri se bat intre ele ( nu bataie cu puni si picioare ) virtuala... deci sa scapi de virus stergi tot ce ai in pc adica antivirusul pe care il ai sigur ai bit dife sau avira sau ceva de genu care nu e bun si puneti avg sau eset nod. iti cauta si cel mai mic paduche sau cea mai mica rama din pc tau. bft sper ca ti-am fost de ajutor