| Apocaliptic a întrebat:

Pot sa am doua antivirusuri? Am antivirus Avira dar vreau sa imi iau si VGA. Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Nu,intra in conflict, pastreaza Avira.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În general, NU este recomandat să ai instalate 2 antivirusuri ( full ) - va trebui să "alegi" între cele două...

| HannibalBarkas a răspuns:

...ai vrut sa zici AVG? Poti ai cate vrei dar sa instalezi doar unul singur. Spre deosebire de alte programe, procesele functioneaza simultan, doua antivirusuri in idle, vor da sigur buguri si vor consuma inutil resursele limitate ale pc-ului tau. Deci numai strica daca sunt instalate amandoua deodata. VGA e altceva - Video Graphics Array laughing

| Apocaliptic explică (pentru HannibalBarkas):

laughing eh, am scris la repezeala.

| krusedsasuke a răspuns:

Nu deoarece o sa ti se blocheze PC-ul.

| winDZ00R a răspuns:

Daca iti instalezi si al 2-lea antivirus o sa ai probleme ba merge pc greu, ba nu o sa iti mai gaseasca nici unu virusi +k s-ar putea sa fie nevoie sa schimbi windowsu dupa o perioada funda?

| laurentiu2002 a răspuns:

Nu poti avea 2 antivirusuri deoarece iti pace PC-ul praf. Sfatul meu este sa iti iei un antivirus bun precum Avast.