| Larsette a întrebat:

Funditahappy
Buna, fetelor de pe TPU. Vreau sa va intreb, eu sunt intalta, 1.72 si nu sunt slaba, am o forma mai plina, sunt lata in solduri si posterior, sani nu am, dar port sutiene care sa ma avantajeze. Intrebarea mea e cum as putea sa ma imbrac astfel incat sa ma avantajeze..cand imi iau o bluza mai larga, cum se tot poarta acum, mi se pare ca ma face si mai mare decat sunt, dar daca imi iau ceva mai mulat, mi se vad formele si chiar nu stiu cum e mai bine. Bluze lungi daca imi iau mi se pare ca imi taie picioarele foarte urat, fiind nu tocmai subtiri. Vreun sfat imi puteti da? Va multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Bianka_Bybby_1993 a răspuns:

Pai:primul sfat, daca esti plinuta, SUB NICI O FORMA SA PUI TRICOURI MAI MARI DE 2 MARIMI! te vor aratatriplu. 2 daca vrei sa pari mai slabuta cu 2 sau 3 kg,eu zic sa pui asa: un tricou nu foarte mulat,un ploveras cu nasturi subtirel (specific:negru) cu blugi mai inchisi la culoare si un pic mai stramtuti,cizme sau adidas/tenisi asortati cu tricoul si sa incerci sa fie ori mai deschisi ori mai inchisi la culoare decat blugii. app, tricoul o culoare mai aprinsa, deoarece: daca ploverul e negru si sa zicem ca tricoul sau bluza e de exemplu rosie, oamenii nu se vor uita la culoarea tricoului ptc ploverasul il va acoperi si nu o sa mai iasa in evidenta datorita nonculorii negre, iar blugii o sa te ajute un pic mai mulati caci ploverasul mai lorg o sa vina peste ei si o sa iti arate frumos posteriorul happy parerea mea big grin daca incerci, sa imi spui cum a fost :*