| zOoZoLeee a întrebat:

Fundita!~ Bunahappy Ma numesc Andreea si vreau si eu niste idei de id'uri ceva mai amuzante :p si mai ...nu stiu originale laughing toate raspunsurile vor primi vot love struck Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Drunkoflove, bornToBurn, iLoveCoffee, ChooseHappiness, you`Re_inspiration. Sper sa-ti placahappy

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

White_angel_andreea
deea.sweet
deea_xoxo
i.am.happy
andreea_deea
deea_funkky
deea_loves_music

| 女明DongRi a răspuns:

De curiozitate ce id ai ales ca vreau si eu sa-mi fac altul`laughing)?

| zOoZoLeee explică:

@ TasteMySoul: Am ales "Drunkoflove" :p Merci frumosblushing