| paodoolse a întrebat:

Fundita! care imi zice si mie niste statusuri misto pentru messenger de dragoste, ura etc...plsss:X:X:X:X:X:Xpwp dulce

Răspuns Câştigător
| Alessandra_6898 a răspuns:

Hai nu pune botu`, esti copil? Daca ti-am zis c`o sa vin, o sa vin. ;;

Ma amuza baieteii care se vaita ca au suferit din dragoste ,Si ca nenorocita dracului ce a îndraznit sa le faca.V-a ranit orgoliul, baaah, nu sentimentele!"""

Baieti ca tine gasesc peste tot , poti sa pleci ... Ma doare`n cot , hai bye`bye ... Ramai cu bine . Vezi ca intreaba curvele de tinewinking

"Si nu-mi spune "soro" daca nu esti fica lu`mama.Sunt putini cei care ma cunosc.ma stiu o gramada.Unii stiu de ce-s in stare,restul nu vor sa creada!""

as ierta-o dar poate gresesc as suna-o dar nu indraznesc ...vorbele spuse la cearta m-au ranit ink odata

""Am sa trec si peste asta Ce va fi, va fi Am sa strig iar 'Asta-i viata' E si maine o zi

Sentimentele au cazut acum peste trupul meu:X.Mai ales cand am simtit din plin sarutul tau :*. In brate sa te strang

Te Iubea Fraiere ! Chiar Te’a Iubit Candva ;x Priveste’o Dar Stai Departe , Acum Nu Te Mai Vrea !E Mult Prea Tarziu Pentru Regrete ,TOt Ce’si dOreste e Sa pOata Sa Te Uite

Chiar daca uneori greseste Si nu crede in Tine.Ea te iubeste Prostule! si Tine la Tine!

"Fa`ma nebuna.spune`mi ca visez prea mult.dar nu`mi spune ca n.am pentru ce sa lupt

Traiesc intr-o lume de vis . unde totul e permis!:-x

Instantaneu' prin portofel poza mea ai cautat'o . Dar ai uitat ca din lipsa de spatiu candva ai aruncat'o.

.Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`! happy

Spune`i -STOP- cand te streseaza . Explica`i ca exagereaza . nu`ntzelege? abereaza? Spune`i -PA- si se calmeaza

PahareLe sus happy shamPania sa Curgha :X RespecT penTru FeteLe Care Iau FaquT Pe Fraieri Sa PlanGa

Spui K`i pushToaik si nu`tSi plaje aJa .dar Aja cum e ea. ti-a furat inima?;>

ImpReSii dE daMA cNd loMEA ma AclAma . Tu vRei Un fiLm ERoTIKk.hee hee Dar o Sa IaSa o DRaMA!happy

diamantul? nu defineste STRALUCIREA! si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul.sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani...

Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [love struck]

•Sunt lucruri pe care ar trebui sa le invete fiecare persoana: `Sa iubesti. `Sa razi. `Sa razi din nou. `Sa asculti sh sa inveti. `Sa spui "te rog" si "multumesc". `Sa ai opinii. `Sa le respecti pe ale celorlalti. `Sa fii sincer. `Sa fii prieten. `Sa fii tu insuti.•

Itsi place chiar daca` nuu`tsi gasesti unele cuvinte . Itsi place cum itsi spun asa, s` fi cuminte!

nu voi mai privi in trecut indiferent de cat ma doare.de acum in colo ii calc pe toti in picioare,in fata mea nu vor mai avea valoare,decat cateva persoane.

Daca nu ejti tu .ti-am spus mereu , va fi ALTU`! Inainte sa fi tu . ghici ce ? A fost ALTU` !

revino-ti in fire!E-o linie extrem de subtire intre indiferenta si nesimtire

PoTSi doaR Sa zambestifrumoS Shi`i intorci minTSile pe doS.acum Se procedeaZa mai perverS.zambestielegant ca o Barbie Shi estipe intereS.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut
Am ales sa traiesc discret in fata ta.Nu ai nevoie sa sti ce se intampla cu viata mea.

Poate ca m`am schimbat.Poate m`am saturat.Poate nu vreau sa aud.Poate ca imi e de ajuns.Poate ce a fost s`a dus.

Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase,sa`ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti.

3 răspunsuri:
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Fara suflet, doar cu trupu' tu ai fost prezent!

Vreau sa plec, e tot ce conteaza!

Lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! day dreaming

Mi.as dori sa mai fiu fetita mica, pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante

Poate am pierdut ce aveam pentru altceva mai bun.

Si realizez ca pot sa uit tot ca si cum n.ar fi existat deloc.

Stergi o lacrima dar nu poti sa stergi amintiri

O sa iubesc ce. mi place. O sa uit ceea ce ma doare.

Las in spate amintiri ce dor, n.am nevoie de aripi sa zbor!

Ti. a promis stiu! Te. a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!

Prietenii cei mai buni sunt cei dupa care nu poti pune virgula, ci punct love struck

Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu. ti aminte ca ai facut. o deja

Cu greu urâm ce am iubit cu adevarat

True love story never ends

Vreau sa. i fac sa zambeasca pe cei care au plans si sa. i uit pe cei care m.au uitat

Iar cateodata nu. mi permit s.arat cat de mult ma doare

Ceea ce obtin usor. n.are nicio valoare.

Stelele nu cauta sa fie faimoase, ele doar stralucesc...

N.ai sa schimbi nimic din ce nu se poate sterge.

Hai sun. o tu, spune. i ca ti. e gol sufletu. ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu!

E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu

Si chiar iti multumesc. Ca m.ai facut sa vad ca nu esti ce. mi doresc!

Nu plange dupa un baiat. Lasa`l pe el sa planga dupa tine. Ca fetele ofera si iarta. Da` baietii primesc si uita.

Nimeni n-o sa iti explice ce e Dragostea...Asta singur intr-o zi de vara-o vei afla.

Zambetu' meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s. a intamplat.

• Dã. mi shansa sã fac tot ce ieri n.am fãcut. îmi pare rãu, n.am pretsuit si. am pierdut.

THe soUnd of miSSing you. ='(

Priveste ceru'. uita de belele. eu am plecat cu gandu' la tine. nu la ele.

Orgoliul se afla în noi ca o forta a raului.

Apoi a venit ea si te. a iubit cu ochii ei frumosi de fata rea!

Nu te îngrijora daca un baiat îti spune "te sun eu" si nu suna. Poti sa fii sigura ca n. a uitat, nu ti. a pierdut numarul, n. a murit. Pur si simplu n. a vrut sa te sune!

În continuare te tin aproape ca la început.

Daca l.as putea avea în fata timp de o secunda pe cel caruia îi daruiam toate lacrimile mele în urma cu ceva timp, nu as putea sa îi spun decât: M.am vindecat de tine!

Acum ecoul tau îti spune asa : chiar daca ai puterea sa ascunzi ti. e dor de ea!

El s. a apropiat de ea, si. a bagat mâna în parul ei de la ceafa, a izbit. o de usa, apoi a sarutat. o pe coltul gurii.

Dintre toate pustoaicele eu ti.am mâncat zilele! love struck

Pierduta în bratele lui. ce acum nu ma mai înconjoara

Iti e dor de mine, am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine, am trecut prin toate!

Uita. te în ochii mei si adu. ti aminte ce iubesti.

Plangi, te distrugi, vrei sa fugi, si te doare.

Vreau s. o vad zambind, urland de fericire.

Ca impreuna trecem peste tot. Ca o prietenie trece si prin FOC.

Ma alinta, ma rasfata cat se poate.

Numele tau este scris pe fiecare lacrima...

Cand mergi - de fapt stai...Cand iubesti - normal urasti...Visezi - dar de fapt traiesti.

Si cu toate c. a pus punct, spunand ca s. a terminat, Sufletul ii va sopti in gand: "nu am uitat"

Iar pe tine, pe tine, pe tine te urasc!

In aceasta vara hai sa fim niste straini, si poate voi invata sa te iubesc mai putin.

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.

Zambeste. n fata raului si nu va avea nicio putere. happy

Asa e si asa va fi mereu - o fata buna langa un baiat rau.

Uita. te la ea, ce firava pare... dar uita. te in sufletul ei cate are!happy

Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de. o clipalove struck

| daryus2221 a răspuns:

1.Prietenul la nevoie se cunoaste.Nu te baza pe mine
2.Prieteni falsi sa dea buzz, astazi fac prezenta
3. Daca intr-adevar doriti ca numele vostru sa apara in ziar, cititi-l traversand strada.