| caracoperchelita a întrebat:

Vreau niste statusuri pentru messenger despre tristete, dragoste!

1 răspuns:
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Te astept cu nerabdare, mi-e dor de tine mi-e dor de amandoi, mi-e dor de zambetul tau mi-e dor de noi…

Aseara a murit singurul martor care m-a vazut cum furam cuvintele din suflet si le indesam adanc in inima crapata d sete d dorul tau, acela ai fost tu…

Cel mai frumos lucru in viata este sa iubesti dar… cel mai trist este sa nu fii iubit…

Te-am iubit candva dar tu ai stricat tot si acum nu mai vreau sa stiu nimic de tine …

Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi

Clipele petrecute alaturi de tine sunt doar tipete de amagire, iar ochii-mi reci inlacrimati perturba parca aceasta gandire inconstienta …

Privesc in urma cu ochii inlacrimati… toate clipele au trecut si au lasat un gol mare in inima mea…