| Static a întrebat:

fundita! Cum sa procedez, adica cum sa ii spun unui baiat, adica actualului meu iubit, ca vreau sa ma despart de el, fara sa-i ranesc sentimentele. Relatia noastra este mai mult online, la distanta, dar totusi el este foarte sentimental, si fostele lui iubite l-au parasit si de asta este asa, iar eu nu vreau sa creda ca sunt ca ele stiti? Nu vreau sa-si schimbe parerea despre mine, vreau sa ramanem prieteni foarte buni, sau macar buni :p. Cum ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Nu ar trebui sa o spui pe ocolite. spune-i ca nu are rost ca sa mai fiti impreuna daca tu numai simti acelasi sentiment ca inainte. spune-i ca nu vrei sa-ti bati joc de el spunandu-i cal iubesti dar de fapt nu e asa. eu cred ca asa e mai bine. a da si spune-i daca mai puteti ramane prieteni. pentru ca e un baiat special si nu ai vrea ca sa fiti suparati unul pe celalalt

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca nu mai are rost sa o tineti in halul asta nici nu sunteti unul langa altul si mai bine e sa ramaneti amici virtuali.

Răspuns utilizator avertizat
| dutzadeutza a răspuns:

Pai ai putea sa-i spui ca relatia dintre voi nu merge si ca ar fi mai bine sa ramaneti prieteni buni. fundita?

| Metaloco a răspuns:

I spui ca relatia la distanta nu tine decat sa va plimbati pe google, sa vedeti un film la youtube si sa va intalniti p mess nu se merita si ii spui ca mai bine ramaneti numai amici