| Aidutz a întrebat:

Fundita:*...Hello! Cand eram mica imi placea sa ma joc MARIO, era cel mai frumos joc din copilaria mea, desigur, pe calculator. Din greseala l-am sters sunt vreo 4-5ani aproape si nu mai stiu cum se numeste. Avea cred vreo 10 nivele si trebuia instalat pe calculator.Va rog mult daca stiti cumva de el, daca l-ati gasit pe net, dati-mi va rog mult site-ul.Va dau fundita si va raspund si la intrebarile voastre cu mare placere.Va multumesc anticipat:*:X

Răspuns Câştigător
| carmeen06 a răspuns:

Si mie mi-a placut ff mult jocul asta...eu de aici l-am descarcat http://www.toggle.com/lv/group/view/kl39604/Mario_Forever.htm

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !