| 愛日本 a întrebat:

{Fundita iar la ceielalti voturi!]Aveti vreo idee pentru petrecerea de maine? Adica ce as putea face? Ce jocuri sa ne jucam in afara de A sau P(adevar sau provocare)Dar nu de copii mici cu varstele cuprinse intre 12-14 ani, la 12 noaptea mergem la artificii, apoi ce sa facem?

Va rog astept Sfatul Vostru! Dau si

Răspuns Câştigător
| pinkdark a răspuns:

Pai ascultati muzica... jucati carti...( dansati hahaha), spuneti glume, jucati a sau p, faceti poze, povestiti amintiri comice din copilarie, si multe altele big grin nu imi mai amintesc acum

3 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Jucati fantanitasmugsmug:devil)

| federerdinamo a răspuns:

Pai adevar sau provocare cum ai spus si tu

urmatoarea carte eu zic ca e o idee buna (asta ma jucam si eu in exucrsie)

dupa 12 noaptea ce sa faceti... distrati-va! Ca o data pe an e reeveleionul si beti si voi cevahappy

distractie placuta>big grin

| diia_3959 a răspuns:

Presupun ca ati putea sa jucati carti, dansati, distrati-va cum va vine voua, totul vine pe moment,winking pup si distractie placuta. funda?