| Msk2002 a întrebat:

Hei! Anul asta organizez o petrecere de revelion.Suntem vreo 8-9 persoane.Ce bauturi recomandati sa cumparam? Si ce jocuri sa jucam(sa includa bautura daca se poate happy ) in afara de adevar sau provocare? Avand in vedere ca varstele sunt cuprinse intre 17-19 ani pot fi si jocuri mai provocatoare. Dau funda celor mai bune jocuri.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Secret Hitler.

| Andreeush a răspuns:

Până arunci ai destul timp să cauți chiar tu acele jocuri.
Fii original.

| Msk2002 explică (pentru Andreeush):

Timpul trece foarte repede si as vrea sa fiu bine pregatit, am mai cautat si pe net jocuri dar sunt prea de copii daca intelegi ce spun