| Raluca963 a întrebat:

Fundita! Intr'un text de aproape o pagina realizeaza o auto-caracterizare in care sa vorbesti si despre visurile respective asteptarilor voastre legate de viata de licean. Ajutati'ma! >:*big grin

1 răspuns:
| LargeKidda a răspuns:

Poi la inceput incerca sa scrii k ai emotii, pentru ca vei pasii intr-o noua lume nescunoscuta, k visezi la acesty ani de liceu in care simti k odata parcursi viata ta se va schimba. Sa nu uit sa scrii si ceva desp nostalgie, parere de rau, pentru ca termini cls a 8 a. si incerca sa vb cat mai metaforic, Profesorii de obicei apreciaza ff mult asta. Sper k te vei descurca :* big hug imi dai si fundita?batting eyelashes big hug ty pup ty pup big grin.styy tu ...incerca acolo si faza k vezi drmul cel bun incarcat cu flori si cantece de leagan care te vor conduce spre o lume aparte, necunoscuta ...hai k styy uh big hug :* si eu st tot a 8 a big hug