| ABCD122 a întrebat:

Cum e viata de licean?happy

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Viata de licean pentru mine a fost extrem de frumoasa. Imi e foarte dor de ea. Atatea amintiri. Atatea prostii laughing
Dirigintele din liceu o sa fie tinut minte aproape toata viata, cum incerca ea sa ne explice si noi nu ascultam. Fazele cu, colegii erau cele mai tari, la ore, in pauze. Totul era usor la liceu. Liceenii fac din programul rudimentar, altceva, mai interesant, combinand scoala cu distractia. Sau cel putin eu vad in liceu pe langa mate si biologie, povesti, intamplari, distractie.
Pacat ca acum recent am aflat de la un fost coleg o veste foarte tragica, si asta m-a facut sa ma gandesc la momentele frumoase petrecute pe durata liceului.
Mda... nu stiu ce sa mai zic, m-am emotionat deja laughing

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Frumoasă până într-a 12-a când te întrebi "ce mi-o trebuie mie atâta școală?"

| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Eu m-am intrebat asta dupa a 12-a...

| Musique a răspuns (pentru DoarBogdan):

Caz fericit.

| Doub a răspuns:

DAcă eşti înconjurat de oameni faini, e genială.

| R0R0 a răspuns:

Fenomenală laughing

| Idkidk a răspuns:

E foarte cool, mai ales când ne dă examene. rolling on the floor
Da e tare!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Naspa.
La facutate ii fain.

| ShaOfHatred a răspuns:

Apai la mine inghit discriminare de la profesori, insultele de la pitipoance, fac slalom printre cretini si pentrec timpul cu prietenul meu.Nu am idee de ce invat, nu vad rostul invatamantului in Romania(tot la McDonalds ajungem).La liceu, daca nu esti olimpic sau nu esti pupincurist, nu ai o viata linistita.
In principiu high school sucks.

| alexandrualind a răspuns:

Urat.

| Staind a răspuns:

E ca-n rai, doar ca-i iad.

| Aberdeen a răspuns:

Plină de schimbări. laughing

| Apac a răspuns:

E viață ca lumea frate; mai ales daca ai brigadă