| Kawaiikiss a întrebat:

Sfaturi despre viata de licean? Cum va fi liceul?

Răspuns Câştigător
| ThatsTheSpirit a răspuns:

Mai bine decât în generală. În cazul meu, cel puţin, e mult mai bine. Vei da de mai multe persoane care au interese comune cu tine şi vei lega prietenii strânse. E foarte frumos, îţi va plăcea. Înainte nu credeam că anii de liceu sunt cei mai frumoşi ani din viaţă, dar acum că am văzut cu ochii mei cum e, m-am convins. happy

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ferestete de cei de a 12 laughing TE vor pune sa spui plugusoru, steaua, si multe altelelaughing vor face misto de tine si etc.Cel putin asta faceau colegi mei prin a 12, ca prin a 9, toti plecam din clasa cand era pauzalaughingSa nu ne-o luam big grin

| Fernando9Torres a răspuns:

Emotii(primele zile)
Bucurii(prima relatii/prieteni noi, etc...prea multe de spus)
Suparari(note mici, prea multi "smecheri...si alte prostii)
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde doar de tine.

| Revendicated a răspuns:

Hey,liceul nu va fi tocmai asa usor, dar poate in liceu o sa-ti faci si tu o prietena, prietenii, la revedere