| SmartphoneGirl a întrebat:

Fundita! Pentru utilizatorii de facebook...La albumele mele "Wall posts" si "Mobile Uploads" le pot vedea doar eu si nu inteleg de ce.La rotita imi apare ca pot sa schimb pentru fiecare fotografie in parte si la toate am pus friends,dar daca intru pe contul unui prieten nu pot vedea abumele, dar pe wall vad pozele.Eu vreau sa se vada albumele...Cum fac? HELP ME!:*

1 răspuns:
| BlondinaDeea a răspuns:

Pai vezi la album ca e o rotita si pune si acolo Friends happy
Funditabatting eyelashes?