| alinasorena a întrebat:

am si eu o intrebare : cand intru pe contul meu de facebook nu imi apar albumele doar de coperta si profil... dar cand intru pe alt cont si dau la albumele mele apar toate big grin deci e de la setari de undeva. cineva a intrat probabil si mi-a pus albumele doar ca sa nu le vad eu va rog ma puteti ajutaa dau funda :* :* :* multumesccc

2 răspunsuri:
| simonarus a răspuns:

Buna Alina.da, problema e de la setari.deschide si tu "setari cont" si vezi unde ai gresit. sper ca te am ajutat

| Laviniargint96 a răspuns:

Nu are cum sa nu le vezi tu, stai linistita nu ti-a umblat nimeni, cu timpu o sa le vezi, asa am patit si eu acum cateva zile, facebooku mai face ''figuri'' sa-i zic asa. :*