| YrINaismissingtheoldTPU a întrebat:

Fundita! raspundeti cat mai repede va rog, am cautat p google dar nu am gasit, va rog sa imi dati un site de unde pot citi un volum din hanul ancutei. rezumat daca se poate(dar nu fantana dintre plopi sau orb sarac va rog)va rog am nevoie pentru maine la scoala si nu gasesc...multumesc mult:*...repet:doar unul nu mai multelaughing :*. cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Http://www.e-referate.ro/referate/Hanul_Ancutei_rezumat2007-03-08.html si eu am avut nevoie de ele