| znstr a întrebat:

Fundita + voturi la toate raspunsurile, asa ca de iepuras, cine vrea?

Paste fericit tuturor!

Răspuns Câştigător
| deliaa_5419 a răspuns:

Mersi, la fel!laughinglaughing

44 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Ma multumuesc cu votul, Paste Fericit si tie.

| s3byk91 a răspuns:

Paste Fericit si Tie din partea tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste fericit! app nu (cred ca) am nici un vot sad

| znstr explică (pentru anonim_4396):

Acum ai. :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru znstr):

Merci mult
happy

| thecakeisalie a răspuns:

Eu nu vreau!

| znstr explică (pentru thecakeisalie):

Nu iti dau atunci :p

| thecakeisalie a răspuns (pentru znstr):

Hehe happy

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Paste Fericit!

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Mersi! :p Si aluia mic la fel.

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Multumesc frumos :*! Cum te mai simti cu rubeola?

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Much better sincera sa fiu, mi-au disparut bubele alea, acum am ramas cu cateva mancarimi ici-colo. Al tau cum se mai simte?

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Ma bucur! Al meu s-a vindecat. Nu mai are mancarimi, slava cerului thumbs up. E cam obosit din cauza noptilor nedormite dar recupereaza elwinking.

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Si eu ma bucur, e bine ca a trecut cu bine peste. Eu as dormi si in picioare daca as putea, doar ca atunci cand vine seara stau cu ochii deschisi mai ceva ca o bufnita. laughing

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

laughing. Numara si tu oile ca asta le provoaca somn tuturor! yawn

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Pe mine ma plictiseste numaratu, calculez suficient la scoala. laughing
Ma mai "distrez" cu un solitaire pe telefon pana nu mai vad ecranu la telefon, si abia atunci adorm si eu 1h.

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

laughing Alte solutii nu prea exista.Al meu nu stie sa numere si vorbeste cu oilehee hee. Si adoarme asa de repede, si un lucru care imi place este ca doarme foarte adanca si poti sa tai si lemne langa el ca tot nu se trezestehee hee.

| znstr explică (pentru Dan1989P):

No way! Eu iarna dorm cel mai bine, cand sunt racita sau vara pe caldurile alea de mori, si o unghie daca iti tai langa mine ma trezesc. laughing

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

El doarme bine mereu laughing.

| znstr explică (pentru Dan1989P):

E bine.hee hee
Si cum sarbatoriti Pastele? Ce primeste baiatu de la iepuras?

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Pai stau la tara cu familia mea.Baiatul o sa primeasca jocul lui favorit pe care l-a cerut saptamanii drooling. Se bucura ca sta cu verisori lui si ca este alinat de bunici ( inclusiv cei de pe mama il alinta ). Si ziua asta a fost cam ciudata pentru el, adica noi stam in Anglia si stii ca este mai frigut, dar azi a fost asa de cald si de placutwinking. Se pare ca Pastele ne surprinde happy.

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Dar tu cum il petreci?

| znstr explică (pentru Dan1989P):

La mine aici a plouat, nu s-a incurcat. Degeaba s-au organizat astia pe la biserici sa faca, sa dreaga, ca ploaia le-a taiat tot elanu. laughing Imi pare rau ca nu pot sa ies sa iau lumina, sa vad cum se imbulzesc toti bosorogii sa ia lumina zici ca s-a oprit alimentarea cu energie in Romania.

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

rolling on the floor. Ma enerveaza, ca toate babele stau la barfa. laughing.

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Eu acasa, n-am incotro.

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Da da, sau cand vin prin autobuze cu carucioare d-alea de cumparaturi si vor sa mai stea si jos. O amica mi-a povestit de un prieten de-al ei ca la Inviere anul trecut cand i-a cerut frumos la o baba sa ia lumina de la ea, aia i-a zis " Nu nu, e lumanarea mea" laughing

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Lasa, decat sa auzi prostiile pe care le vorbesc...Mai bine.Numai despre violuri si alte obscenitati din astea.

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Asa e.hee hee

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Si ma mai enerveaza un lucru.Mereu cand stau de vorba, il barfesc pe unu care in timpul vietii a fost un om rau, isi batea copii, dar cand a murit zbang! A fost un om buun si-a iubit copii! Deci asta mi-a povestit mama da' am ras in hohote!

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Peste tot e asa in Romania la tara laughing vin babele sa-l planga doar ca le cheama la pomana dupa, ca altfel nici ca le vezi.

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

rolling on the floor. Dar in schimb aici babele nu prea stau la barfa straight face. In fine, nici chiar niciodata dar cateodata si nu stau de vorba decat despre lucruri reale, probleme din viata lor...

| znstr explică (pentru Dan1989P):

La mine la tara babele s-au abonat la "Radio Şanţ", cum trece unu de la oras pe acolo incepe sa-si bage si sa-si scoata... laughing

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

laughing. Da. Zilele astea m-a intrebat o baba : "Ce faceti voi aici?" (eram la cimitir si ma duceam cu mama mea la mormantul sotiei), si eu raspund "Ma duc la sotie." ( da, eu ca prostu nu am mentionat ceva mult prea important )si baba zice "Locuieste aici? Ca nu prea am vazut-o la biserica."Ei, la chestia am ras.Deci babele cred acum ca biserica este casa lor laughing.

| znstr explică (pentru Dan1989P):

Credincioase pana in maduva oaselor. Cand nu e prag de sarbatoare sau altceva, il blesteama de morti si de vii pe respectivu, si cand vine Pastele sau altceva, prilej de mers la biserica, il lasa si pe barbasu mort in pat ca sa mearga sa o vada 5 babe ca se roaga si pupa icoane. Halal crestinism... laughingde ochii lumii.

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Mda.Si babele au inceput sa se prosteasca!

| Dan1989P a răspuns (pentru znstr):

Hristos A Inviat :*!

| ThePathWalker a răspuns:

Si tie

| SomeRandomDude a răspuns:

Sall paste fericit! n-am nici un vot doneazami si mie unu laughing

| znstr explică (pentru SomeRandomDude):

Mersi! Ti-am donat. laughing

| dani1 a răspuns:

Paste fericit tuturor!

| kitigirls a răspuns:

Paste Fericit!

| Olivia_Ivan_1997 a răspuns:

Mersi la fel

| anamaria1599 a răspuns:

Multumesc la fel!:d