| ZuzZzulina a întrebat:

Cu ocazia Pastelui, dau fundita si voturi tuturor care imi zic ceva. Paste fericit tuturor

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

Paste Fericit! Sper sa ai cel mai frumos Paste si asa sa le ai pe toate mereu! Te pup cu ocazia Pastelui tongue :X:X:X

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Paste fericit si lumina in sufletul tau si al familiei tale.
Numai bine!winking

| Yoคna a răspuns:

16 iepurasi 8 se spioneaza...5 sunt la somnic si frumos viseaza...2 mai albiori.Dau cadou de sarbatori.iar ultimul a citit.UN NOU PASTE FERICIT

| ZuzZzulina explică:

Multumesc :X