| Ics a întrebat:

Fundita. happy Vreau si eu o masca care a-ti folosito pentru cosuri straight face de o saptamana imi tot apar cosuri urate si le urasc. vreau inapoi tenul fin crying stiti?happy de asemenea si parul se ingrasa fooarte repede. vara il spalam la 3 zile acum se ingrasa din a2a zi straight face Fundoi straight face vot si ce vreti sad

Răspuns Câştigător
| deea_5723 a răspuns:

Buna...eu iti sugerez sa mergi la un dermatolog, el te va indruma cel mai bine; structura tenului difera de la o persoana la alta, astfel... o masca ce ajuta un ten, poate fi nefolositoare pentru un altul.
Eu, seara, aplic pe fata un strat subtire de miere de albine, o las vreo 20 de min dupa care ma clatesc cu apa calduta, aceasta hraneste tenul si face pielea mai fina. Dar daca esti alergica...nu iti recomand.Deci mai bine mergi la doctorwinkingsucces pup