| YukikoMaya a întrebat:

Fundita...:X Cei ce au citit Academia Vampirilor ce parere aveti despre carte? cei ce scriu o parere intresanta sunt castigatori big grin
apropo cititi si Georgina Kincaid?

Răspuns Câştigător
| vanny2000 a răspuns:

Pana acum au fost publicate 4 carti, mai exact: 1.VAMPIRE ACADEMY, 2.FROSTBITE, 3.SHADOW KISS, 4.BLOOD PROMISE si urmeaza sa apara: 5. SPIRIT BOUND, 6.LAST SACRIFICE. Autoarea a declarat ca in total vor fi 6 carti si ca exista posibilitatea ca apoi sa inceapa o serie noua, iar personajul principal sa fie cineva deja prezent in academia vampirilor. Ma bucur ca ti-a placut prima carte si crede-ma ca urmatoarele vor fi si mai frumoase, pline de suspans si cu rasturnari de situatie. Lectura placuta! am citit toate cartile pana acum si astept sa apara spirit bound :X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare