| Aleeeeeeee a întrebat:

Funditaaa love struck Vreau sa starng cativa bani pentru o chitara si ma gandeam sa fac bratari. Bratari in genul celor de prietenie sau cu bilute happy. Imi puteti da cateva meodele si tutoriale cu se fac bratarile priteniei? Am facut mai demult cateva dar nu mai stiu cum se fac sad.

2 răspunsuri:
| Aleeeeeeee explică:

Ms Scumpete happy ti-am dat un folositor si inteligent, mai astept rapunsuri... apreciez fiecare raspuns happy

| scumpete a răspuns:

Pentru ca si noi la scoala am facut o campanie cu bratarile prieteniei iti pot spune cate ceva. In mod clar ai nevoie de ajutor daca vrei sa faci cat mai multe bratariwinking. daca mai ai martisoare pe acasa te poti ajuta de prostiile acelea sa pui drept simbol al bratariwinking si iti sugerez pentru bratari sa faci rost de un material mai grosut si daca sti sa il impletesti e foarte bine. sper ca te'am ajutatbatting eyelashes cius:*