| Aidutz a întrebat:

FUNDITZZZA! Buna:*as vrea si eu cateva statusuri de orice fel. fundita promit:X

Răspuns Câştigător
| Eeu a răspuns:

Spui ca e pustoaica si nu`tsi place asa , dar asa cum e ea tsi-a furat inima . Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii itsi piere chefu` de`a face mishto

Si as avea multe sa`ti spun.dar ti-as acorda prea multa importanta!

Ia`ti ,ma liber de la stress.Si atata interes.Chiar nu vezi ca totul.E din ce in ce mai pervers

Acuma zi,ce faci? vii mai aproape sau te retragi?

Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Sunt plecat/plecata… culeg flori de tristete…

Chiar si omul din oglinda ma priveste ingropand in el secrete

Poate a fost o greseala facuta de mine dar fara intentie...sincer nam realizat ca tiam dat prea multa atentie

Fericirea nu-i decat un vis, durerea este intotdeauna reala

m visat prea mult ce nu trebuia… am vrut prea mult ce nu trebuia… acum toti sunt fericiti, iar eu plang printre zambete si rasete….

Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te !

Daca prostia ar fii amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada…

Te dai la ea in fata mea...crezi ca nu ma doare indiferentsa tha?
In ambitia mea vorbeSti cu ea Da stai asa ca nu e asa ! Jura`te pe mama ta ca nu mai ai drag d mne Sh ca stai cu ea doar din iubire.
Nu esti decat o marioneta sh iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Daca am pierdut ceva.era ceva c n imi trebuia

Stiu ca o sa ma ierti chiar daca ma certi

Stii ca dupa tine ma topesc Stii ca fara tine innebunesc

Te minti si acum,ca desi iti este dor,ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi

Sh orice as face eu.dupa mine esti mereu:X

Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea

Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

Adio puisorul meu, nu mai sunt cu tine, iubeste tu pe cine vrei, si uita-ma pe mine

Tu crezi ca ma faci geloasa cu naspeta ta? Nu scumpu nu-mi pasa de ea, oricum stiu ca sunt in inima ta asa ca lasa vrajeala, te pupa amica ta ca sa vada curva ta ca tot eu sunt viata ta!

Da shy ce daca te.am pierdut.am pierdutt in viatsa shy mai mult.eu nu stiu cne te credeai.stiu doar ca nu prea ma meritaiwinking:X

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

DaCa` ai imPreSia` ca tOtuL` va Dura La nesfarSiT` . Bun veniT in ReaLitateAa` crudA` .Gandesti greSiT` !"

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • si tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi . Că se`nvarte ceasul si nimeni nu`l va da inapoi .

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"
Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day`

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.

Las in spate amintiri ce dor,n-am nevoie de aripi sa zbor!"

Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal ."

Zi de zi isi rujeaza pe buze zambetul ei minunat dar nici azi nu a intalnit un baiat care sa merite tot ce are ea de dat.

Suficient de matura ca sa ma pot gandi in viitor. Si suficient de copila ca sa`mi traiesc prezentul

acea copila. cu acel ceva special !

e o poveste fara nume si fara autor. scrisa in parfum de aripi albe care se zbat in zbor ;

cand totul se duce.raman amintirile !

Nu te grabi sa arunci tot ce iubeai odata.

Cand eram suparata! O tsigara si un sfat!Cat de mult a contat.
Am 1000 de fetse. Una pentru prieteni. Restu` pentru zdrentse.

Mi`e dOr de simplele , banalitati pe care le faceai , mi`e dor de simplu` te iubesc , pe care mi`l spuneai.

Dacă un barbat nu e insistent, nu e bărbat. Singurul lucru care îl ştiu bărbaţii să-l facă este să insiste. Dacă o femeie poate face un bărbat sa inţeleagă un "NU", atunci e o eroină.

Ai fost langa mine la bine si la greu Cand am dat de belele, adica mai mereu ! ."

Fiecare sfarsit are un nou inceput

Sunt tot ce vrei şi nu poţi avea . Tot Ce ai avut şi n`ai putut păstra!"

ce e al meu e doar al meu.si nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu;x.

Satula sa fug de viata.ma opresc si privesc.pun pret pe ceea ce conteaza.am motive sa zambesc

Vreau ca atuNci câNd te gandeşTi la miNe.să spui:"uiTe fata aSta chiar a ţiNut la miNe !

Imi doresc sa obtin imposibilul si nu ma las pana nu o fac .

☻☻♥Nu mai e ea...Fata ce treceea♥☻☻ ☺Astazi iti spun "Pa!"☺ ☻☻♥Ieri poate'Mi pasa♥☻☻.

Daca u nu ma iubesti.O s`o faca altu .

Las totul in urma si mai trag un fum , ma bucur ca stii, ca sunt fericita acum !

^_^Mi'am bagat gandu`ntr`o cutie sa nu iasa:d^_^" puup

Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai rama

•De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!happy

•O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat

FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?

Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…

iubeste , sufera si iarta
aceasta este cea mai frumoasa arta

Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

am iubit , am suferit
te-am iubit , tu m-ai ranit
acum totul s-a sfarsit
spune-mi, ce ai reusit?

StYu` aM` U`n Talle`nt` Natiw` ;x,Sa F0lloseck` UN" zamBet` fIn pE` p0`st d3` sEdatIw`

Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

Cu ochii spre soare,cu mintea spre stele

Nu ma suporta unele tarfe? ok suuper tare inca un motiv sa fiu asa in continuaree

Curv.a ii cur.va in orice limba.

Vezi tu fetitaa.diferenta dintre mine si tine e ca eu nu am sange de cur.va in vinee

Cu tine vrea o zi...Cu mine vrea o viata. Eu sunt iubita lui,iar tu ramai o zdreantza!

Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine, stiu...stiu si ca a ars-o cu altele. Dar el are o fata. Si pentru el,fetita lui e cea mai importanta.

Daca ai nevoie de mine, nu mai sunt aici. Cheama-ti zdreanta ca poate ea isi mai face griji.

Semnez Scrisoarea De Adio Te Pup Si Pa'...N'am Sa Mai Apar Vreodata In Viata Ta!

Se pare ca povestea noastr-a luat sfarsit, Nu uita ca tot ce-am scris am zis pentru ca : Te-am iubït

Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece.

Traiesc o poveste si visul e culoare !

Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa

Hai sa fugim, sa evadam # Hai sa plutim, sa zburam # Hai sa zambim, sa visam # Hai sa traim si sa uitam!

Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

Educata de destin,simt mult dar arat putin.

Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis.

Nu am nevoie de prieteni falsi,detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat .

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus

) ___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[ ]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___

` Sã n`ai incredere` in Nimeni` ! ●●` Regula numaruuu` unu`

Acum mă uit pe geam şi zâmbesc . Că-s totuşi amintiri frumoase în care inca mă regăses

Spunei ca nu ma mai gandesc la el,spunei ca l-am uitat,spunei ca nu il mai iubesc,dar am zis toate astea printre lacrimi

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Ai plecat, dar nu-mi pasa, caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente!

De azi am un scop ... sa pun fericirea mea pe primu loc

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

"~Am si acum in minte prima zi in care te-am vazut, in care m-ai vazut.te-am placut si m-ai placut.si banca pe care stateam intotdeauna.doar eu si cu tine.hm.ce mai zile!; x

Zambesc. Imi aprind Tigarea. Te privesc. Spun ca pLec, Tu`mi zici " Te iubesc ". Nu te mai ruga de mine, Degeaba speri. Chiar daca ne impacam. N`o sa mai fiu pRoasta de ieri!

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat!

Desi tinea la ea nu o spunea nimanui...si orice ar fi facut cineva pentru a`i impiedica,ea il vedea doar pe el si el doar pe ea!

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!winking

E povestea noastra in care doar noi suntem eroi

Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine, chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.

Pentru fiecare 60 de secunde în care stai supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!

De ce oare te-as astepta un veac? La naiba! Dragostea e doar un fleac.

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O Vorba : Ce nu tE OmOaRa tE fAcE Mai PuTeRnIk!

Un zambet azi,un zambet maine, totul e dat uitarii, te uiti la mine.iti dai doua palme si incepi sa iti pui mii si mii de intrebari! :X

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Crezi ca nu simtraised eyebrows? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mintoh go on Iti doresti doar o privirebatting eyelashesVezi in ochii mei iubire:X Adv!smug Dar nu e pentru tine!hee hee

Dar tie iti pare a fi fenomenaloh go onTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nouwinking

Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!smug
♥Ģε¤яĢчaNa♥ spune:

"Stii bine.Caci o porti mereu in inima[; x]. exista mai multe ele si o singura EA"

"""Sunt extrem de simpla si extrem de clara... dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

->Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

->Zambeste, maine poate fi mai rau!

-> Imi aminesc fara sa vreau de lucrui care mau schimbat...

->Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

->Totul trece...Asa se spune...Dar niic nu trece fara sa lase urme!

->A friend need is a friend inedeed!

->True friends re hard to find, harder to leave and impossible to frorget...

->Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, daca sunt fericita nu conteaza!
Sper să'ţi placă!

| Deea3 a răspuns:

Prietenia este un ocean pe care multi vor sa-l treaca dar pan` la malul celalalt majoritatea se-neaca
2.imi iubesc prietenii, dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor.
3.Nicio cauza nu e pierduta daca inca mai lupta unul pentru ea.
4.prietenul adevarat este cel care iti accepta trecutul, te sprijina in prezen si va fi alaturi de tine in viitor.
5.Invata sa invingi lacrima c-un zambet chiar si atunci cand doare.
sper ca iti plac. FUNDA?

| Feeltheflow15 a răspuns:

Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina