| lynes a întrebat:

Fundoi! HELP! Am un cititor de card.Il introduc in unitate si nu imi apare nimic. Ce fac pentru asta? Am instalat USB drives 23 si nu a folosit la nimic. ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

S-ar putea sa fie de vina mufele de la unitate, dar vezi ca trebuie sa mai fie si in spatele unitatii astfel de mufe.
Incearca acolo.

| adriana_8935 a răspuns:

In partea.a stanga este un fel de butonas care trebuie ca sa stea in jos daca este in sus atunci este o problema