| anonim_4396 a întrebat:

Fuunditzaa:X ceilalti vot. am vazut la cineva avea un tricou de culoare rosie si erau 4 cuvinte primul cuvant incepea cu F de la facebook al 3-lea era You de la YouTube si al 4-lea Era heart cu T de la Twiter...stie cineva un site cu asemenea tricouri.sau de unde le pot cumpara?

2 răspunsuri:
| iulyluvy a răspuns:

Am un sfat bun pentru tine:
Nu stiu de unde poti cumpara unu sau un site cu asemenea tricouri.In schimb pot sa iti spun cum poti face unul cam la fel sau cu alceva(poze:animale,oameni, simboluri, etc).
1).Iei un tricou simplu fara nici un model.
2).Iti alegi o poza de pe internet care iti place mult.
3).O printezi pe o foaie de transfer.
4).Pe o masa de calcat pui tricoul apoi poza cu fata spre tricou si peste asezi o coala de hartie si dai usor cu fierul de calcat.
5).Lasi sa se usuce 10 minute.
6).Apoi iei totul de pe tricou.
Si ai un tricou cum nimeni nu mai are!
fundita?

| lexalexa999 a răspuns:

Buna! http://www.hotncool.ro. Nu stiu daca gasesti exact asa, dar au modele in genul a ce zici tu si sunt de foarte buna calitate.