| anonim_4396 a întrebat:

Fuunditzaa:X ceilalti vot. am vazut la cineva avea un tricou de culoare rosie si erau 4 cuvinte primul cuvant incepea cu F de la facebook al 3-lea era You de la YouTube si al 4-lea Era hearT cu T de la Twiter...stie cineva un site cu asemenea tricouri.sau de unde le pot cumpara?

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Http://www.tshirts.ro/shop_add.php?pid=234
este un tricou cu " I like Facebook " costa 19 lei si scrie acolo marimea sa ti`o alegi funda?

| heartslow a răspuns:

Nu stiu, scrie si tu pe google imagine si vezi daca gasesti o poza asa, ca din cate ai zis tu e greu sa-si deea seama lumea la ce ai vazut tu, cauta prin magazine si pe originals.ro, in fine site-uri cu tricouri. Succes:X funda?

| pinkystyleツ a răspuns:

Si eu am vazut de cumparat dar in Italia straight face