| Dorinv97 a întrebat:

Guys am nevoie de ajutorul vostru...o fata de 13 ani si vrea sa fie cu mine..eu am 18. ce fac..help.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fugi repede pana nu intri la parnaie pentru corupere de minori

| Felys a răspuns:

Sa ii spui sa te caute cand face 18

| Iyulia3712 a răspuns:

Tu imi aduci aminte de unul din saracii baieti pe care ii urmaresc colegele mele. Desi noi avem tot 13 ani, umbla pe hol dupa baieti de a 9 a si a 12 a. Odată l-au si urmarit pe unul pana acasa. ^▽^. Sfatul meu e sa-i spui copilei aceleia direct sa te lase in pace pentru ca e mult prea mica pentru tine. Cand l-au vazut colegele mele pe ala de a 12 a la mall si a observat ca fac ca nebunele cand a trecut pe langa masa lor s-a enervat si le-a injurat oleaca. De atunci nu mai au nici o treaba cu el pentru ca s-au suparat.

| Mykymu a răspuns:

Vezi ca s-au arestat multi pedofili in ultima vreme... eu zic sa ii spui sa te lase in pace si sa isi caute pe cineva de varsta ei. Sunt fete dragute la 18 ani, nu te uita dupa copile de 13 care vor sa afle ce-i aia iubire. Au innebunit ma copiii astia...

| RominaRo a răspuns:

Dacă îți place de ea și vă înțelegeți bine, de ce nu? Doar că trebuie să ai o limită laughing are doar 13 ani.