| AmySiAtat a întrebat:

Buna`. Am nevoie` de ajutorul vostru`,deci sunt foarte buna la dans,fac dansuri, cu miscari inventate de mine. Vreau sa am un viitor stralucit cu asta. Cum? Cum imi fac o cariera din asta? Help! puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| SunIsUp a răspuns:

Depinde la ce fel de dansuri te pricepi. si eu am avut in sange dansul si inca mai am,deci am fost la break-dance, belly dance si dans sportiv unde am invatat multe miscari interesante si am fost si in turnee, spectacole, concursuri, etc.Doar asa iti poti face o cariera in dans, iar apoi te poti duce la un liceu de arte unde te faci coregrafa happy..BAFTA!

| OchiiAlbastrii20 a răspuns:

Pai:
1.Poti sa pui video-uri cu tine dansand pe YouTube...
Si cine stie poti deveni faimoasa cu asta.
2. Poti sa participi la un concurs de dans (ceva de FreeStile daca ai miscari inventate de tine).

Bafta! kiss

Sper ca cele 2 idei au fost de ajutor.
*Fundita? puppy dog eyes

| AmySiAtat explică (pentru OchiiAlbastrii20):

Ms. pentru raspunsul 1. Voi face acest lucru` maine.

| SunIsUp a răspuns (pentru AmySiAtat):

Npc! Sper ca ti-am fost de folos..Bafta in viitoarea ta cariera big grin

| AmySiAtat explică (pentru SunIsUp):

Mz.