| madalynaaa a întrebat:

Hai sa va spun si eu povestea mea...imi place de un baiat, e cu 1 an mai mare decit mine. i-am spus prietene-i mele ca il plac si ea intr-o zi l-a intrebat daca se intilneshte cu cineva si a spus ca nu.atunci ea mi-a zis asta sh i-am spus sa-l intrebe cu cine ar vrea sa se intilneasca dar ea l-a intrebat daca ii place de mine.sint suparat foc pe ea.nici nu stiu cum sa ii mai vorbesc baiatului si nici prietenei. ce ar trebui sa ii spun prietenei? am observat ca de ceva timp nu mai vb cu mine dar nu am crezut ca i-a spus de asta. ea spune ca eu i-am spus sa-l intreb dar eu niciodata nu as fi spus asta! ce sa fac? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| smile a răspuns:

Buna Madalina! nu cred ca ar trebui sa te simti prost atunci vei vorbi cu baiatul de care iti place.Crede ma ca cunosc sentimentul si dupa ce a aflat ca il palc sa apropriat foarte mult de minehappy. poate ar tebui sa ii mai acorzi o sansa prietenei tale. Daca nu mai vorbeste cu tine poate se simte prost sau este genul persoanei care nu isi cere scuze atunci cand greseste.succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incerak si vb cu ea ca poate ea a creszut ca iti face un bine