| Calugareanu_Seby_1997 a întrebat:

Hai salut,am o mare dilema, sa zic asa..pana vineri trebuie sa ma hotarasc intre laptop si pc,nu calatoresc prea mult dar tot as dori un laptop sa stau in pat eventual sa ma duc in gradina la aer la un film (stau la casa), pe de cealalta parte as vrea sa mearga si pentru jocuri(nu sunt gamer)dar cat de cat sa meargaun gta4 fifa12-13 batterfild, m-am gandit la laptopul asta http://www.emag.ro/......EWQHNBBBM/ e potrivit pentru cateva jocuri?

Răspuns Câştigător
| SuneteDeChitara a răspuns:

Da. Din asta am si eu si ma joc fara probleme! Are placa video dedicata ceea ce e bine. Daca avea placa video integrata nu era prea potrivit pentru jocuri si bla bla.
E ok.

1 răspuns:
| CosSmiiina a răspuns:

E mai ok laptop-ul!
Eu am pc si m-am saturat de el! X_x.