| StalpuL a întrebat:

Hai salutare tuturor.Mi-am luat un pc nou si nu-mi merge microfonul.azi l-am luat,l-am testat. am setat din sonor microfonul, l-am dat la maxim. nu merge ce sa fac? am placa audio soundmax digital audio hd

1 răspuns:
| marian951 a răspuns:

Microfonul nu functioneaza pur si simplu daca la conectal la calculator.Ai nevoie de un program care sa redea suntul inregistrat de microfon in boxe. Windosul are deja un asemenea program il gasesti in start-accesorii